Profesjonalne pozycjonowanie sklepów i stron internetowych

Nie jest dla mnie czymś niezwykłym (i jednocześnie niesamowitym zaskoczeniem) zrozumienie tego, iż w przypadku inwestycji w pozycjonowanie oczekujesz konkretnych wyników.

Wyniki pozycjonowanie strony internetowej klienta

Działania ukierunkowane na rynek: województwo Lubuskie

Słowo kluczowe

Grudzień 2022

Styczeń 2023

Maj 2023

Wykończenia mieszkań

Brak w wynikach

42 miejsce

1 miejsce

Wykończenie mieszkań pod klucz

Brak w wynikach

30 miejsce

1 miejsce

Wykończenie mieszkania Zielona Góra

47 miejsce

3 miejsce

1 miejsce

Wyniki pozycjonowanie strony internetowej klienta

Działania ukierunkowane na rynek: województwo Lubuskie

Wykończenia mieszkań

Grudzień 2022

brak w wynikach Google

Kwiecień 2023

1 miejsce

Wykończenie mieszkań pod klucz

Grudzień 2022

brak w wynikach Google

Maj 2023

1 miejsce

Wykończenie mieszkania Zielona Góra

Grudzień 2022

47 miejsce

Maj 2023

1 miejsce

Gwarantuje Ci, że jeżeli czynniki które sprawdzam będą wskazywały na niepowodzenie pozycjonowania Twojego sklepu, Twojej strony przy budżecie który posiadasz, odmówię współpracy ze względu na marne szanse w osiągnięciu wysokich pozycji dla Twojego biznesu. Nie jestem agencją marketingową, nie muszę nawiązywać wszystkich współprac.

Pozycjonowanie – katastrofalne rozwiązanie dla szybkich wyników

Ze względu na różne informacje krążące w Sieci, musisz zdawać sobie sprawę, że pozycjonowanie nie jest dla kogoś, kto oczekuje szybkich wyników (najbliższy miesiąc lub dwa). Pozycjonowanie w przypadku sklepów internetowych to kwestia minimum kilku miesięcy, a nawet okresu kilkunastu miesięcy.

Do osiągnięcia szybkich wyników sprzedażowych są przeznaczone inne rozwiązania – np. Reklama w Facebooku i w Instagramie

Pozycjonowanie - czas oczekiwania na wyniki

Na czas oczekiwania na wysokie wyniki w pozycjonowaniu wpływają takie niewiadome jak: Twoja konkurencja, Twój budżet który możesz przeznaczyć na pozycjonowanie...

Rozwiń

...obecna pozycja Twojego sklepu lub strony internetowej oraz jej optymalizacja pod kątem wyszukiwarki Google. Są to jedne z ważniejszych elementów, którym będę się przyglądał przy wycenie pozycjonowania i które mają bardzo duży wpływ na szybkość uplasowanie się Twojego sklepu lub strony w wysokich pozycjach wyszukiwarki.

Moja zasada: nie pozycjonuję konkurencji moich klientów

W odróżnieniu do podejścia tematu pozycjonowanie przez agencje reklamowo-marketingowe (czy jakkolwiek można nazwać ten twór) nie pozycjonuję stron konkurencji...

Rozwiń

...moich obecnych klientów. Ze swoimi działaniami jestem fair w stosunku do moich Klientów jak i do Ciebie, jako mojego przyszłego Klienta.

Osiągnięte wyniki w pozycjonowaniu

Oprócz powyższych wyników, możesz znaleźć moją stronę (profesjonalne-strony.com) w ogólnopolskiej czołówce Google, wpisując do wyszukiwarki: "profesjonalne strony www" ...

Rozwiń

...lub lokalne słowa kluczowe jak chociażby "tworzenie sklepów internetowych Zielona Góra". Powinieneś znaleźć mnie w najwyższych pozycjach, mimo iż od 2019 roku nie pracuję nad pozycjonowaniem fraz ogólnopolskich.

Cena pozycjonowania i długość trwania umowy

Umowę zawieram na minimum 3 miesiące, z jednomiesięcznym wypowiedzeniem, jednak zawsze informuję Ciebie, jaki czas w przybliżeniu musi upłynąć, abyś zobaczył swój sklep lub stronę w wysokich miejscach wyszukiwarki. Cenę za pozycjonowanie zawsze ustalam indywidualnie, ale w 90% nie jest niższa od poniższych stawek:

Cena pozycjonowania strony internetowej od

3350 zł

netto miesięcznie

Cena pozycjonowania sklepu internetowego od

4500 zł

netto miesięcznie

W czym jeszcze mogę Ci pomóc?

poznaj zachowania swoich klientów

Analityka Internetowa

wygeneruj sprzedaż na dużą skalę

Reklama Facebook

Pytania i odpowiedzi

Tylko bezpiecznymi metodami, bez zalewania witryn i sklepów tanim syfem, czyli dużymi i niskojakościowymi paczkami linków za przysłowiowe 100 zł. Każdorazowo szukam niestandardowych źrodeł, które pomogą utrzymać wysoką pozycję stron i sklepów moich klientów.

Mam sprawdzone metody, które bezpiecznie i w miarę szybko ciągną witryny Klientów do góry. Rzeczy, które muszę kupić kosztują (nie są najtańsze), ale cechuje je odpowiednia jakość, dzięki czemu osiągam dobre wyniki. To co jest lepsze, jest jednocześnie droższe.

Powiedz mi,
jakie pozycje Ciebie interesują?

Telefon

665 614 106